Praca: Inżynier Projektowania - zatwierdzanie dokumentacji technicznej

Inżynier Projektowania - zatwierdzanie dokumentacji technicznej

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania na stanowisku:
  • Sprawdzanie oraz zatwierdzanie dokumentacji technicznej;
  • Tworzenie globalnych standardowych rysunków referencyjnych komponentów i złożeń, przy współpracy z innymi ośrodkami inżynieryjnymi;
  • Wsparcie inżynierów projektowania przy wykonywaniu rysunków komponentów i złożeń produktu (moduły poduszek powietrznych);
  • Wsparcie zespołu inżynierów w analizie wykonywalności komponentów;
  • Wsparcie inżynierów projektowania w prawidłowym stosowaniu systemu norm ISO GPS oraz ASME w bieżących procesach inżynieryjnych;
  • Wsparcie – w przypadkach analizy i interpretacji tolerancji geometrycznych (GD&T).
Wymagania:
  • Ukończone studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze: mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki lub pokrewnym;
  • Co najmniej 5-cio letnie doświadczenie w pracy w przemyśle mechanicznym;
  • Ekspercka wiedza z zakresu tworzenia dokumentacji technicznej;
  • Bardzo dobra znajomość zasad tolerowania (GD&T) opartych na standardach ISO GPS oraz ASME, podparta wieloletnim doświadczeniem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności komunikacyjne;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do USA.

Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Rozbudowany pakiet socjalny (MY BENEFIT, itp.).