Praca: Inżynier Standardów Rysunkowych

Inżynier Standardów Rysunkowych

Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania na stanowisku:

  • Definiowanie oraz wdrażanie rysunków standardowych lokalnie, we współpracy z centrum inżynieryjnym w Niemczech (np. dla pasów bezpieczeństwa).
  • Tworzenie globalnych standardowych rysunków referencyjnych komponentów w programie CATIA V5, przy współpracy z innymi ośrodkami inżynieryjnymi.
  • Współpraca z Konstruktorami w prawidłowym stosowaniu systemu norm ISO GPS w bieżących procesach inżynieryjnych.
  • Konsultant – w przypadkach analizy i interpretacji norm rysunkowych ASME.
  • Definiowanie standardów i tworzenie dokumentacji opartej na CATIA FTA;
  • Tworzenie makr służących standaryzacji procesów projektowania, 2D w CATIA V5.
  • Konsultacje przy wykonywaniu rysunków komponentów i złożeń rysunkowych produktu (np. pasy bezpieczeństwa).
Wymagania:
  • Skończone studia inżynierskie lub magisterskie w obszarze: mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki lub pokrewnym;
  • Bardzo dobra znajomość programów CAD (preferowany: Catia v5);
  • Doświadczenie w projektowaniu komponentów oraz złożonych konstrukcji mechanicznych (np. zwijacze pasów bezpieczeństwa, skrzynie biegów, sprzęgła etc.)
  • Duże doświadczenie w projektowaniu CATIA V5
  • Znajomość FTA (Functional Tolerancing Annotation) systemu CATIA będzie dodatkowym atutem
  • Wiedza z zakresu programowania VBA/c# in the .net Framework;
  • Znajomość zasad tolerowania opartych na standardach ISO GPS oraz ASME
  • Dobra znajomość języka angielskiego, języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra organizacja pracy i umiejętności komunikacyjne;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Rozbudowany pakiet socjalny (MY BENEFIT, itp.).