Praca: Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Ogłoszenie numer: 1924374, z dnia 27-02-2018

Agencja Pracy job4you nr licencji 16753

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Miejsce pracy: / Myszków

Opis stanowiska

  • nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • kontrola wizualna elementów produkcyjnych

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • ogólna sprawność fizyczna

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • praca w systemie 4 -ro brygadowym
  • przeszkolenie do wykonywania powierzonych zadań
  • stała opieka konsultanta
  • premia uznaniowa 300zł brutto/m-sc
  • ekwiwalent za pranie i środki 60.00 zł

Wynagrodzenie

Od 2500 PLN

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/operator-maszyn-i-urzadzen-produkcyjnych_1924374.html