Praca: Pracownik inwentaryzacji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Pracownik inwentaryzacji (m/k)
Miejsce pracy: Olsztyn
Nr ref.: INW/OLSZ/0719
Obowiązki:
  • praca polegać będzie na liczeniu towarów w sklepie oraz w magazynie.
Wymagania:
  • mile widziany status ucznia lub studenta,
  • motywacja do pracy :)
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenie,
  • wynagrodzenie na czas,
  • praca: Olsztyn Aura Centrum - 15-17.07.2019, jeśli nie jesteś dyspozycyjny w tym czasie i tak prześlij swoje zgłoszenie, przy kolejnych inwentaryzacjach odezwiemy sie.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.