Praca: Referent ds. ewidencji umów

Referent ds. ewidencji umów
Miejsce pracy: Częstochowa

Zadania:
  • Administracja i kontrola realizacji warunków wynikających z umów,
  • Koordynowanie obiegu dokumentacji,
  • Przygotowanie formalne umów, aneksów oraz porozumień zawieranych z kontrahentami ,
  • Ewidencja umów, uporządkowanie chronologiczne cyfrowe , analogowe,
  • Uporządkowanie chronologiczne umowy w ewidencji Excela,
  • Prowadzenie korespondencji z organami administracji publicznej,
  • Współpraca z Kancelarią prawną,
  • Współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • Znajomość prawa administracyjnego,
  • Mile widziana Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego – stopień komunikatywny lub B1,
  • Dyspozycyjność, uczciwość, odpowiedzialność, komunikatywność ,i mila aparycja .
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobrej organizacji pracy.
Oferujemy:
  • Pracę na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.