Praca: Specjalista technolog ds. badań właściwości węgla i koksu

Ogłoszenie numer: 2385113, z dnia 2019-04-15

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

zatrudni na stanowisku

Specjalista technolog ds. badań właściwości węgla i koksu

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • tworzenie zestawień, projektowanie baz danych, obliczanie zapasów,
  • analizowanie parametrów jakościowych węgla,
  • planowanie i kontrola przebiegu procesu technologicznego,
  • nadzór nad prawidłowością doboru i stosowania mieszanek węglowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne,
  • umiejętności analityczne – planowanie prognozowanie procesów,
  • doświadczenie w zakresie analizy danych,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel (Solver) i inne programy obliczeniowe,
  • sumienność i systematyczność przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  • kreatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie lub znajomość branży koksowniczej będzie mile widziana.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny,
  • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego.