Praca: Specjalista w dziale Administracji Zamówień z językiem angielskim

Specjalista w dziale Administracji Zamówień z językiem angielskim

ZF European Shared Services Center  zlokalizowane jest w  Częstochowie i prowadzi obsługę  procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

OBOWIĄZKI:
  • Weryfikacja wniosków procesowych/zakupowych oraz załączonej dokumentacji;
  • Administracja zamówień na komponenty produkcyjne w systemach ERP (SAP, QAD);
  • Przygotowanie raportów/dokumentów związanych ze zmianami cen w systemach ERP;
  • Kontakt z klientami  z różnych krajów Europy i Ameryki Północnej, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów.
WYMAGANIA:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem (preferowany język niemiecki);
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, logistyka, matematyka, rachunkowość, finanse ale także filologia i inne);
  • Znajomość obsługi programu MS Office’a;
  • Mile widziana znajomość systemów ERP (SAP, QAD);
  • Motywacja do pracy w centrum usług wspólnych;
  • Zdolności analityczne oraz dobra organizacja pracy.
OFERUJEMY:
  • Pełne przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Szkolenia językowe oraz branżowe;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY BENEFIT;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.