Praca: Spedytor wyrobów

Ogłoszenie numer: 2346428, z dnia 2019-03-19

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

zatrudni na stanowisku:

Spedytor wyrobów

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • monitoring dostaw i wysyłek,
  • ważenia samochodów,
  • wypełnianie listów przewozowych,
  • sprawdzanie zgodności dokumentów przewozowych ze stanem faktycznym,
  • ewidencjonowanie obrotu towarowego w stosowanych programach komputerowych,

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • dobra znajomość programów MsOffice ( Excel, Word)
  • znajomość zasad tworzenia i prowadzenia dokumentacji ekspedycyjnej,
  • znajomość zasad komunikowania się z klientami, dyspozytorami, itp.,
  • samodzielność w pracy,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przeszkolenie do pracy,
  • pakiet socjalny,
  • atrakcyjne warunki indywidualnego dodatkowego ubezpieczenia.