Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/21/0167
OBOWIĄZKI:
sprzątanie pomieszczeń biurowych, utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno - sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólbny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury, zamiatanie i mycie podłóg w ciągach komuniacyjnych, usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci, ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych, okresowe mycie okien, wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki ochrony, utrzymywanie w czystości i porządku terenu znajdującego się wokół budynku
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie