Praca: Technik prac biurowych*

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik prac biurowych*
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1322
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie rożnego rodzaju pism w języku angielskim (w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu; wykonywanie obliczeń i tworzenie baz danych; obsługiwanie programów oraz urządzen biurowych (faks, kserokopiarka,skaner itp.), w tym dla niewidomych i słabowidzących; opracowywanie instrukcji kancelaryjnych; przygotowywanie korespondencji do wysłania poczta tradycyjną i elektroniczną; udzielanie informacji telefonicznych, kontakty z kontrahentami na Litwie i w Niemczech w języku angielskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: język angielski w biznesie

Wymagania inne:

mile widziana znajomość programu optima

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie