Praca: Technik Teleinformatyki - Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Ogłoszenie numer: 2266425, z dnia 2019-02-11

POLONTEX S.A.

jest zakładem przemysłu włókienniczego z siedzibą w Częstochowie.

Prowadzi działalność produkcyjną oraz dystrybucyjną m.in. firanek żakardowych, tkanin dekoracyjnych typu: woale, organzy, tkaniny zasłonowe, obrusowe, liturgiczne, krawatowe, odzieżowe i inne o specjalistycznym przeznaczeniu.

POLONTEX poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik Teleinformatyki - Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • obsługa techniczna centrali telefonicznej i sieci telefonicznej
  • konserwacja, remont i naprawa  telekomunikacyjnych linii
  • kablowych
  • wykonywanie wewnętrznych instalacji telekomunikacyjnych i teleinformatycznych
  • instalowanie,programowanie i naprawa urządzeń i elementów
  • aktywnych sieci telekomunikacyjnych

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe przy sieciach teleinformatycznych i telefonicznych

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia