Praca: Analityk finansowy

Ogłoszenie numer: 2399271, z dnia 2019-04-22

Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.

zatrudni na stanowisku:

Analityk finansowy

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Udział w procesie przygotowania planów operacyjnych oraz budżetu,
  • Analiza realizacji planów operacyjnych i budżetu,
  • Monitorowanie wyników finansowych oraz współpraca z kadrą zarządzającą,
  • Tworzenie raportów finansowych,
  • Analiza rentowności,
  • Prognozowanie i weryfikacja wykonania kosztów i przychodów.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse),
  • Bardzo dobra znajomość programów MsOffice (głównie Excel),
  • Mile widziana znajomość oprogramowania ERP,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Samodzielność, dokładność, sumienność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet socjalny,
  • Atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia.