Praca: Audytor

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Audytor
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/21/0062
OBOWIĄZKI:
realizacja zadań zgodnie z planem audytu; ocena zgodności prowadzonej działalności z przepisami prawa oraz z obowiązującymi w jednostce procedurami wewnętrznymi; ocena celowości, efektywności i skuteczności podejmowanych działań w zakresie systemów zarządzania i kontroli; ocena funkcjonowania kontroli zarządczej; analiza ryzyka podejmowanych działań; ocena wiarygodności sprawozdania finansowego oraz sprawozdania w wykonania budżetu;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; osoba nie karana za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; posiada wykształcenie wyższe; posiadanie kwalifikacji do przeprowadzania audytu zgodnie z art. 286 ust.1 pkt.5 ustawy o finansach publicznych- bezwzględnie wymagane; mile widziane doświadczenie w zakresie audytu w sektorze finansów publicznychl komunkikatywność oraz umiejętności pracy w zespole

Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu