Praca: Cieśla / Murarz / Zbrojarz

Konsorcjum Firm: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "TECH-BUD" Mariusz Frącisz, Usługi Remontowo-Budowlane Mateusz Jankowski to firma budowlana zajmująca się różnymi aspektami budownictwa. Jest to przede wszystkim budowa budynków, prace konstrukcyjne, remonty oraz wykończenia. Realizujemy kompleksowo projekty budowlane posiadając niezbędną kadrę do wykonywania danych prac. Nasza firma dynamicznie się rozwija, czego dowodem są rzetelnie wykonane realizacje powierzonych nam zadań.

Cieśla / Murarz / Zbrojarz
Miejsce pracy: Częstochowa
Opis stanowiska:
  • wykonywanie prac ciesielskich, murarskich i zbrojarskich,
  • budowa od podstaw,
  • inne prace budowlane (pomocnicze),
  • zapewniamy niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy, ubranie robocze.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli, murarza i zbrojarza,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.