Praca: Communication manager marketing

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Communication manager marketing
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0269
OBOWIĄZKI:
tworzenie bazy klientów; przygotowywanie ofert dla klientów; podtrzymywanie kontaktów z klientami; wysłanie ofert do klientów; zbieranie ofert; tworzenie lub współtworzenie strategii marketingowych; kreatywność intuicji handlowej;monitorowanie i analiza rynku; organizowanie transportu; konstruowanie narzędzi promocji marki firmy, budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez udział w wydarzeniach branżowych, tj. konferencje, targi itp
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Team manager (kierownik, lider zespołu)
Uprawnienia: marketing
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : logistyka[Umiejętność 1] : międzynarodowa ekonomika

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie