Praca: Dowódca Zakładowej Grupy ratowniczej

Ogłoszenie numer: 3405022, z dnia 2020-06-15

uznany na rynku europejskim dynamicznie rozwijający się

producent branży przemysłu ciężkiego

zatrudni na stanowisku:

Dowódca Zakładowej Grupy ratowniczej

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • realizacja zadań z zakresu ochrony ppoż. i bezpieczeństwa gazowego,
  • dowodzeniem podczas działań ratowniczo – gaśniczych,
  • prowadzenie czynności kontrolno – rozpoznawczych na terenie Zakładu,
  • organizowanie i prowadzenie ćwiczeń i szkoleń doskonalących,
  • rozpoznawanie i likwidowanie zagrożeń pożarowych, wybuchowych oraz innych miejscowych zagrożeń,
  • obsługa sprzętu pożarniczego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • kwalifikacje pożarnicze: inżynier pożarnictwa,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w przemyśle ciężkim,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i sumienność w działaniu,
  • dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • opieka medyczna,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • atrakcyjne warunki indywidualnego dodatkowego ubezpieczenia.