Praca: Dyspozytor transportu samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Dyspozytor transportu samochodowego
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0923
OBOWIĄZKI:
ustalanie harmonogramów przewozów, przyjmowanie zleceń transportowych w języku rosyjskim i angielskim, wydawanie dyspozycji przewozu kierowcom m.in. w języku rosyjskim i angielskim, wypełnianie dokumentów związanych z opłatami drogowymi w ww. językach, planowanie i rozliczanie pracy kierowców i pojazdów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie, umiejętność obsługi komputera - programów: Word, Excel na bardzo dobrym poziomie, gotowość do nauki programów Axxes (system elektronicznego poboru opłat w Europie), DKV, Box Europe (urządzenie pokładowe do poboru opłat w Europie), znajomość języka rosyjskiego i angielskiego na poziomie biegłym bez konieczności potwierdzenia certyfikatem.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 777 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie