Praca: Dyspozytor transportu samochodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Dyspozytor transportu samochodowego
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1421
OBOWIĄZKI:
Ustalanie harmonogramów przewozów; przyjmowanie zleceń tranportowych w języku rosyjskim i angielskim; wydawanie dyspozycji przewozu kierowcom w języku rosyjskim i angielskim; rozliczanie pracy kierowców i pojazdów; wypełnianie dokumentów związanych z opłatami drogowymi w języku rosyjskim i angielskim.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie; znajomość obsługi komputera i programów Word, Excel (poziom bardzo dobry) oraz chęć do nauki programow Axxes, DKV, Box Europe; dobra znajomość języka rosyjskiego i angielskiego bez konieczności potwierdzenia certyfikatem

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie