Praca: Elektromechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Elektromechanik
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0781
OBOWIĄZKI:
prace naprawcze przy urządzeniach znajdujących się pod napięciem do 1 kV; demontaż urządzeń, zespołów i części z wykorzystaniem narzędzi ręcznych i przyrządów ślusarskich; prace związane z czyszczeniem i myciem urządzeń, wierceniem, rozwiercaniem, cięciem, nitowaniem, lutowaniem, szlifowaniem; obsługa maszyn do produkcji pieczywa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromechanik* (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe; doświadczenie na stanowisku min. 5 lat; uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji; uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku dozoru.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie