Praca: Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1136
OBOWIĄZKI:
opracowywanie i realizacja planów pracy zajęć rehabilitacyjnych dla podopiecznych, z uwzględnieniem wskazań i przeciwwskazań lekarskich, wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych zgodnie z katalogiem zabiegów fizjoterapeutycznych określonych przez NFZ. Wykonywanie zabiegów z zakresu terapii polisensorycznej z wykorzystaniem C-Eye zgodnie z potrzebami pacjentów, zgłaszanie lekarzowi prowadzącemu wszelkich nieprawidłowych zachowań pacjenta w trakcie trwania terapii, wykonywanie zabiegów realizowanych przez podmiot a nie ujętych w katalogu zabiegów w ramach NFZ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: fizjoterapia
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziane ukończone szkolenia z metod neurofizjologicznych lub w akademii osteopatii.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie