Praca: Inżynier Elektronik - Mechatronika

Oferta przeniesiona do archiwum
Inżynier Elektronik - Mechatronika

Miejsce pracy: Częstochowa

Opis stanowiska:

Rozwój oraz modyfikacja systemów elektronicznych Automotive od schematu do wdrożenia do produkcji, w tym:

  • Analiza wymagań klienta;
  • Koordynacja działań związanych z projektowaniem urządzeń elektronicznych Automotive;
  • Koordynacja współpracy pomiędzy działami projektującymi komponenty oraz podzespoły;
  • Współpraca z działami: aplikacji, zakupów, jakości, produkcji;
  • Koordynacja działań związanych z rozwiązywaniem problemów produkcyjnych w obszarze projektowania;
  • Tworzenie oraz nadzorowanie dokumentacji projektowej;
  • Okazjonalne wyjazdy do innych lokalizacji (np. Niemcy).
Profil Kandydata:
  • Wykształcenie wyższe elektroniczne lub pokrewne;
  • 5 letnie doświadczenie w rozwoju systemów elektronicznych w Automotive;
  • Znajomość metodyki ASPICE oraz projektowania produktów seryjnych;
  • Znajomość narzędzi VECTOR;
  • Znajomość zagadnień EMC;
  • Dobra znajomość języka angielskiego; język niemiecki będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość PTC Integrity oraz Windchill będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Wsparcie przy relokacji (dodatek relokacyjny);
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Prywatna opiekę medyczną;
  • Kartę sportową MY BENEFIT;
  • Pakiet socjalny oraz system zniżek na towary i usługi;
  • Pracę zdalną i elastyczne godziny rozpoczynania pracy.