Praca: Inżynier Sprzedaży

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Inżynier Sprzedaży
Miejsce pracy: Lubliniec
Zakres obowiązków:
  • obsługa klienta i sprzedaż suchych transformatorów, dławików i filtrów elektromagnetycznych niskiego oraz średniego napięcia, w zakresie 0,05 – 2500 kVA.
  • nawiązywanie kontaktów z nowymi klientami w kraju i za granicą
  • udział w konferencjach i targach branżowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • współpraca z działami technicznymi
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych
Mile widziane:
  •  wiedza z podstaw elektrotechniki
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego