Praca: Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1001
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych; obsługa klientów; dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy; dbałość o ekspozycję sklepu; dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów; kontakty z dostawcami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

minimum 0,5 roku doświadczenia zawodowego na ww. lub podobnym stanowisku; bardzo dobry stan zdrowia; wysoka sprawność manualna; bardzo dobry wzrok; praca także w chłodni; gotowość do odbycia szkoleń; mile widziana znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego w mowie na poziomie B2.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 563,24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie