Praca: Kierowca międzynarodowy do 3,5 t kat. b

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Kierowca międzynarodowy do 3,5 t kat. b
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/21/0304
OBOWIĄZKI:
Kierowca w transporcie międzynarodowym do 3,5 T.(teren UE)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: umiejetność ekonomicznej jazdy
Uprawnienia: wysoka kultura osobista
Uprawnienia: brak nałogów
Uprawnienia: inicjatywa, zaangażowanie, otwartość
Uprawnienia: uczciwość i zaangażowanie

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziana znajomość mechaniki samochodów ciężarowych
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Wymagania inne:

Posiadanie prawa jazdy od co najmniej 3 lat. Praca dla osoby gotowej na wyjazdy w długie trasy.Dobre zdrowie, dbałość o powierzony ładunek i samochód, szacunek pracodawca-pracownik.

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 900 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie