Praca: Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0985
OBOWIĄZKI:
- kierowanie przydzielonym pojazdem osobowym zgodnie z prawem ruchu drogowego, przepisami bhp i ppoż.- dokonywanie codziennej obsługi pojazdu pod względem wyposażenia pojazdu zgodnie z prawem ruchu- ewidencjonowanie przejazdów samochodów służbowych na kartach drogowych w zakresie godzin pracy, przebiegu pojazdu i ilości tankowanego paliwa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Wymagania inne:

wykształcenie na poziomie min. podstawowym

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie