Praca: Kierowca wózka

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku
Kierowca wózka
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/21/0466
OBOWIĄZKI:
a) codzienna obsługa wózka; b) wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów; c) zabezpieczenie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wyładunku oraz transportu; d)czynności pomocnicze przy produkcji; d) przestrzeganie przepisów bhp
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: OPERATOR WÓZKA PODNOŚNIKOWEGO
Uprawnienia: magazynier z obsługą wózków jezdniowych
Uprawnienia: kierowca wózków jezdniowych, bezpieczna wymiana butli gazowych

Wymagania inne:

przestrzeganie bhp, sprawność, wytrzymałość fizyczna, praca w nocy, rozumienie i sumienne wykonywanie obowiązków dla danego stanowiska, 2 miesięcznie doświadczenie, posiadanie potwierdzających dokumentów do uprawnienia wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia wraz z wymianą butli gazowych, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży zajmującej się produkcją drutu i wyrobów z drutu

Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku