Praca: Kierownik budowy / Inżynier budowy

Konsorcjum Firm: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariusz Frącisz, Usługi Remontowo-Budowlane Mateusz Jankowski to firma budowlana zajmująca się różnymi aspektami budownictwa. Jest to przede wszystkim budowa budynków, prace konstrukcyjne, remonty oraz wykończenia. Realizujemy kompleksowo projekty budowlane posiadając niezbędną kadrę do wykonywania danych prac. Nasza firma dynamicznie się rozwija, czego dowodem są rzetelnie wykonane realizacje powierzonych nam zadań.

Kierownik budowy / Inżynier budowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Opis stanowiska:
  • organizowanie, prowadzenie i nadzorowanie prac budowlanych,
  • kontrola nad jakością i terminowością wykonywanych prac,
  • zamawianie niezbędnych materiałów,
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej.
Wymagania:
  • ukończone studia wyższe techniczne - kierunek budownictwo (lub w trakcie realizacji),
  • doświadczenie na danym stanowisku: kierownik budowy - minimum 3 lata, inżynier budowy - minimum 1 rok,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • dobra znajomość obsługi komputera - Pakiet Office, AUTO CAD, mile widziana NORMA,
  • dyspozycyjność, uczciwość, rzetelność i obowiązkowość,
  • osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pełny etat,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.