Praca: Kierownik działu finansowego ze znajomością języka rosyjskiego i ukraińskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Kierownik działu finansowego ze znajomością języka rosyjskiego i ukraińskiego
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1546
OBOWIĄZKI:
Budowa, rozwój i zarządzanie działem finansów; tworzenie krótko i długoterminowych strategii finansowych; współpraca z kontrahentami z Rosji i Ukrainy; nadzór nad przygotowaniem budżetu; przygotowanie raportów i analiz.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagana wiedza z zakresu ekonomii, umiejętności organizacyjne, zarządcze, zdolności analitycznego myślenia

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie