Praca: Kontroler Sterowniczy / Operator Urządzeń

Kontroler Sterowniczy / Operator Urządzeń
Miejsce pracy: Częstochowa
Obowiązki:
  • Sterowanie i monitoring pracy urządzeń energetycznych: kotły, turbiny, SUW.
  • Kontrolne obchody instalacji bloku EC.
  • Przełączanie urządzeń przy uruchamianiu/stopowaniu.
  • Utrzymywanie gotowości operacyjnej; zgłaszanie nieprawidłowości.
  • Autoryzacja pracy brygad remontowych; przygotowanie stref pracy.
  • Raportowanie o stanie urządzeń; dokumentacja.
Wymagania:
  • Min. wykształcenie zawodowe (preferowane: energetyka, mechanika, elektroenergetyka).
  • Wiedza o budowie/eksploatacji urządzeń energetycznych.
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Znajomość podstaw techniki cieplnej i energetyki.
  • Obsługa systemów sterowania DCS.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Preferencje:
  • Doświadczenie w podobnej roli.
  • Uprawnienia energetyczne Grupa 1, 2, 3.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę.
  • Nagrody.
  • Pakiet świadczeń socjalnych, wczasów, dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Współfinansowaną opiekę medyczną.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie.
  • Programy szkoleniowe specjalistyczne i rozwojowe.
  • Współpracę z ekspertami i menedżerami.