Praca: Koordynator

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Koordynator
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0185
OBOWIĄZKI:
codzienna obsługa pracowników i zleceniobiorców dedykowanych dla klienta, informowanie klienta o: nieobecności pracownika, ustaleniu szkolenia, zakończeniu współpracy, zwolnieniu lekarskim, konieczności przeprowadzenia okresowego szkolenia BHP, wydanie kompletnych akt pracowniczych i weryfikacja czy pracownik poprawnie wypełnił: akta osobowe, kwestionariusz pracowniczy, umowę o prace, umowę zlecenie, ewidencję czasu pracy, skierowania na badania, karty szkoleń BHP, oświadczenie o zapoznaniu się z ryzykiem zawodowym, oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem pracy.Zatrudnianie osób z Ukrainy, Rosji, Bialorusi, Mołdowy, Gruzji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 118,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie