Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Magazynier
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1071
OBOWIĄZKI:
Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; przygotoania oraz wydawanie towarów; kompletacja towarów; pakowanie; inne prace magazynowe; dbałość o towar i mienie firmy. Umowa zlecenie na czas określony do dnia 31.12.2024 r. Praca w godzinach odpowiadających pracy w systemie 3-zmianowym pomiędzy 6.00-22.00-6.00. Zatrudnienie od września i października.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

umiejętność obsługi komputer, duża sprawność manualna i fizyczna; dyspozycyjność do pracy w godzinach odpowiadających pracy w systemie 3-zmianowym pomiędzy 6.00-22.00-6.00; mile widziana umiejętność obsługi skanera w pracy magazynowej

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie