Praca: Magazynier

Ogłoszenie numer: 4397675, z dnia 2021-04-07

Firma CGR Polska Sp. z o. o.

Dostawca części dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie wysyłki do klienta/podwykonawcy po sprawdzeniu zgodności pakowania oraz ilości
  • Przygotowywanie dokumentów transportowych
  • Zapewnienie załadowania i rozładowania transportów
  • Pilnowanie stanów magazynowych
  • Przeprowadzanie kontroli przyjmowanych komponentów, wyrobów gotowych
  • Sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy
  • Rejestrowanie przyjmowanych dostaw
  • Nadzorowanie rozchodu komponentów zgodnie z zasadą FIFO
  • Udział w inwentaryzacji
  • Obsługa oprogramowania magazynowego oraz skanerów magazynowych

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia UDT do kierowania wózkami widłowymi
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku magazyniera – operatora wózka widłowego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet socjalny
  • szkolenia zawodowe
  • pracę w przyjaznej atmosferze