Praca: Maglarz

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Maglarz
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1108
OBOWIĄZKI:
obsługiwanie urządzenia maglującego m.in. uruchamianie i nagrzewanie maszyny; ustawianie odpowiedniej temperatury maglowania; ułożenie rzeczy przeznaczonych do maglowania pod wałkiem do maglowania; przygotowanie pozostawionych przez klienta rzeczy m.in. bielizny, pościeli, obrusów, ręczników, tkanin itp. do maglowania m.in. poprzez rozprostowanie zagięć; przeprowadzenie procesu maglowania przy użyciu maszyny maglowniczej, samodzielnie lub z pomocą innej osoby w zależności od wielkości maglowanej rzeczy; ręczne lub maszynowe skraplanie i nawilżanie maglowanych rzeczy w zależności od stosowanej maszyny; suszenie, sortowanie i składanie wymaglowanych rzeczy; kompletowanie i pakowanie wymaglowanych rzeczy; pobieranie opłaty za wykonaną usługę; przestrzeganie przepisów bhp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

praca stojąca w podwyższonej temperaturze - brak przeciwwskazań do pracy stojacej w podwyższonej temperaturze

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie