Praca: Menadżer oddziału firmy-filii w cz-wie

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Menadżer oddziału firmy-filii w cz-wie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0366
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie biura firmy - filii w Częstochowie, pozyskiwanie klientów zainteresowanych wynajmem kabin sanitarnych np. na budowy, imprezy okolicznościowe, organizacja imprez plenerowych. Zarządzanie pracą pracowników fizycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie preferowane wyższe, prawo jazdy kat. B, biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych, mile widziane doświadczenie w sprzedaży/handlu umiejętności sprzedażowe, komunikatywność, kreatywność w działaniu, otwartość na nawiązywanie kontaktów celem prezentacji usług firmy, mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie