Praca: Młodszy technolog

Pureko Sp. z o.o. to znany i niekwestionowany lider na rynku pianki poliuretanowej. W branży działamy 10 lat i dzięki temu nasze produkty doceniło wiele renomowanych firm meblowych z całej Europy. Wiemy, że to nasi pracownicy budują nasz sukces, dlatego szukamy takich, którzy mają odwagę i kompetencje by wpływać na otaczające ich środowisko biznesowe aby firma była coraz lepsza i stała się firmą pierwszego wyboru wśród producentów mebli w całej Europie.

Młodszy technolog
Miejsce pracy: Myszków
Zadania:
  • Pracownik będzie odpowiedzialny  za nadzór nad procesem technologicznym oraz rozwój technologiczny.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe chemiczne, mile widziane techniczne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • Zdolność szybkiej adaptacji do zmian i silna orientacja na pracę zespołową
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Wymagające środowisko pracy silnie wspierające rozwój własny
  • Wynagrodzenie rynkowe, adekwatne do poziomu doświadczenie i wiedzy