Praca: Montażysta obrazu

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Montażysta obrazu
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/21/0147
OBOWIĄZKI:

synchronizacja oraz montaż audio i wideo materiałów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera
Uprawnienia: umiejętność obsługi programu AVS Video Editor
Uprawnienia: umiejętność obsługi programu Avid Studio
Uprawnienia: umiejętność obsługi programu Sony Vegas Pro
Uprawnienia: minimum 1 miesiąc doświadczenia na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Uprawnienia: umiejętność obsługi programu Pinnacle Studio HD
Uprawnienia: umiejętność obsługi programu Movavi Video Suite
Uprawnienia: umiejętność obsługi programu Adobe Premiere Pro CS5:5

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

praca w delegacji

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie