Praca: Monter konserwator urządzeń ppoż

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Monter konserwator urządzeń ppoż
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0044
OBOWIĄZKI:
Praca polega na montażu instalacji przeciwpożarowych -rozładunek towaru, sprzątanie stanowiska pracy, malowanie, skręcanie oraz podwieszanie rur . Praca na wysokości powyżej 3 m. Przed przyjęciem do pracy osoba kierowana na specjalne badania. Brak zatem lęku wysokości i przeciwwskazań do takiej pracy. Praca na terenie całej Polski w zależności od zleceń firmy. Delegacje na okres 2-3 miesięcy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na wysokości pow. 3 metrów. Przed przyjęciem do pracy osoba zostanie skierowana na specjalne badania. Gotowość do pracy w delegacji (2-3 miesiące) na terenie Polski. Osoba sprawna fizycznie, dyspozycyjna, uczciwa, bez nałogów. Gotowośc do udziału w szkoleniach i kursach umożliwiających wykonywanie pracy na opiniowanym stanowisku. Mile widziana znajomość języka ukraińskiego albo rosyjskiego.Przed przystąpieniem do pracy osoba zostanie przeszkolona (m.in.na wózki samojezdne).

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie