Praca: Monter konstrukcji budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Monter konstrukcji budowlanych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0872
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie, spawanie, spajanie elementów konstrukcji budowlanych; montowanie oraz rozbiórka konstrukcji budowlanych; montowanie oraz szalowanie ogniotrwałych konstrukcji; montaż i demontaż konstrukcji odbywa się na wysokości;miejsce wykonywania pracy: Częstochowa, Rudniki, woj. śląskie, teren kraju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

minimum 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku montera konstrukcji budowlanych; umiejętności w zakresie: montażu konstrukcji metalowych (głównie stalowych), spawania elektrycznego, spajania, szalowania, rozróżniania wielorakich konstrukcji; w przypadku cudzoziemców znajomość języka polskiego (w mowie) bez konieczności potwierdzenia certyfikatem.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie