Praca: Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator maszyn do produkcji wyrobów z drutu
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0174
OBOWIĄZKI:

- organizowanie i obsługiwanie stanowiska pracy (produkcyjnego, kontrolno-pomiarowego itp.); - ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy maszyn; - przeprowadzanie regulacji maszyn i urządzeń; - nastawianie pieców grzewczych i umieszczanie w nich materiału do wyginania; - obsługiwanie urządzeń pomocniczych przy wyginaniu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wymagane 5-miesięczne doświadczenie na stanowisku operatora maszyn przemysłowych (umiejętność ustawiania parametrów, nadzorowania pracy i regulacji maszyny, wykonania czynności kontrolno-pomiarowych)

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie