Praca: Operator maszyn i urządzeń odlewniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Operator maszyn i urządzeń odlewniczych
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/24/0406
OBOWIĄZKI:
Dbałość o rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonej pracy. Przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych. Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy. Terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań. Kształtowanie właścicwej atmosfery w miejscu pracy. Dbałość o mienie Zakładu, powierzony sprzęt, narzędzia itp. Dbanie o środowisko naturalne, przestrzeganie segregacji odpadów. Przestrzeganie przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przepisów przeciwpożarowych.Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy.Terminowe rozliczanie się z powierzonych zadań.Kształtowanie właściwej atmosfery w miejscu pracy.Dbałość o mienie Zakładu, powierzony sprzęt, narzędzia itp.Dbanie o środowisko naturalne, przestrzeganie segregacji odpadów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: mile widziane zdolności manualne
Uprawnienia: mile widziane doświadczenie zawodowe
Uprawnienia: PEŁNA KOORDYNACJA RUCHOWA I SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA
Uprawnienia: inicjatywa, otwartość
Uprawnienia: dobry wzrok i spostrzegawczość

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : PEŁNA KOORDYNACJA RUCHOWA I SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie