Praca: Operator maszyn introligatorskich

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator maszyn introligatorskich
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0472
OBOWIĄZKI:
Ustawianie komputerowe odpowiedniego formatu, długości, szerokości użytku na panelu sterowania maszyny introligatorskiej, konserwacja maszyny, prace porządkowe wokół maszyny, zbieranie i pakowanie produktu, ręczne prace transportowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Operator maszyn introligatorskich (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Min. 1 m-c doświadczenia jako operator maszyn introligatorskich, umiejętność pracy na maszynach sterowanych komputerowo, sprawne dłonie, dobry wzrok i słuch, gotowość do pracy w pozycji stojącej wymagającej dźwigania, umiejętnośc czytania projektów graficznych oraz obliczania i zaznaczania wymiarów użytku.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 210 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie