Praca: Operator produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Operator produkcji
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0525
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn i urządzeń linii technologicznych produkcji przewodów gumowych; kontrola detali, montaż poszczególnych elementów detalu przewodu gumowego; prowadzenie dokumentacji jakościowej i produkcyjnej; udział w ulepszaniu procesu produkcji; wykonywanie prostych czynności konserwujących maszyny i urządzenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej; doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych; wysokie zdolności manualne; znajomość rysunku technicznego.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie