Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/19/0641
OBOWIĄZKI:
Uczestniczenie w planowaniu jadłospisu, obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na przygotowywane potrawy, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza, czyszczenie powierzchni stołów, podłóg, zmywanie naczyń, doraźna pomoc kucharzowi, pozostałe prace porządkowe mające na celu utrzymanie kuchni w czystości i odpowiednie przechowywanie art. spożywczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 2, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

2,5 letni staż pracy w stołówce np. w ramach wolontariatu, aktualne badania sanepid

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie