Praca: Pomocnik piekarza

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pomocnik piekarza
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0494
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie zgodnie z wytycznymi surowców do produkcji; obsługiwanie maszyn, urządzeń, pieców oraz aparatury kontrolno-pomiarowej.Wypiekanie, schładzanie, krojenie i wydawanie gotowego pieczywa; pakowanie wyrobów gotowych w opakowania transportowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocnik piekarza (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe; minimum 3 miesiące doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku potwierdzone referencjami od byłego pracodawcy ustnymi lub pisemnymi; dyspozycyjność; możliwość pracy na wyjazdach na terenie powiatu, orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych; brak nałogów; umiejętność obsługiwania maszyn, urządzeń, pieców oraz aparatury kontrolno-pomiarowej; znajomość faz fermentacji ciasta; higiena osobista; gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie