Praca: Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik administracyjno-biurowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1397
OBOWIĄZKI:

Obsługa klientów z rynków wschodnich, obsługa zamówień i reklamacji, tłumaczenie spotkań zarządu spółki, obsługa urządzeń biurowych, planowanie tras przejazdu (dostaw) towaru zamawianego m.in. z Ukrainy, Rosji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie min. średnie, wymagana znajomość topografii Ukrainy i Rosji, umiejętność obsługi klienta z rynków wschodnich, wymagane min. roczne doświadczenie w pracach biurowych

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 702 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie