Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0294
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów stacjonarnych i telefonicznie, obsługa sklepu internetowego, allegro - wystawianie ofert (hurtownia zoologiczna).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: ABC komputere, obsługa interneru i poczty elektronicznej z zastosowaniem w handlu i pracach administracyjno - biurowych
Uprawnienia: dobra organizacja czasu pracy
Uprawnienia: Prowadzenie sklepu internetowego
Uprawnienia: Aktywna sprzedaż w obsłudze klienta

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie; wymagane doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego, znajomość Comarch i Excel, umiejętności matematyczne; umiejętność czytania ze zrozumieniem i pisania niezbędna do profesjalnego zamieszczanie ofert w internecie.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie