Praca: Pracownik księgowo-kadrowy

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik księgowo-kadrowy
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0121
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowegoWeryfikacja i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisamiSporządzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, JPKSporządzanie sprawozdań finansowychProwadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej, wprowadzanie i analizę danych w systemie kadrowo-płacowym, Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS oraz sprawozdań do GUS, Współpracę z zewnętrznymi instytucjami (ZUS i US). Praca w zespole osób pochodzenia ukraińskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Księgowość kadry i płace z podstawami obsługi komputera i egzaminem ECCC
Uprawnienia: kurs pracowanika administracyjno-biurowego z modułem kadry-płace-ZUS
Uprawnienia: księgowość małych i średnich firm

Wymagania inne:

znajomośc programu OPTIMA

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie