Praca: Pracownik ochrony fizycznej

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/23/1595
OBOWIĄZKI:
Kontrola ruchu osobowego i materiałowego chronionego obiektu; dokonywanie patrolu w granicach chronionego obiektu, nie wpuszczanie na teren chroniony osób postronnych bez wymaganych uprawnień, prowadzenie stosownej dokumentacji, wystawianie przepustek dla osób wchodzących na teren chronionego obiektu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub zawodowe; doświadczenie w pracy w ochronie; posiadanie wpisu na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony, dobry stan zdrowia; zdolność do działania w stresie; brak podatności na emocje; przeszkolenie (legitymacja) z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej; przeszkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej; znajomość obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie