Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Nieznanice
Numer: StPr/24/1188
OBOWIĄZKI:
Firma zajmuje się produkcją wind dla niepełnosprawnych. Przygotowanie budynku do postawienia windy: malowanie ścian; układanie kostki brukowej; sprzątanie placu budowy i czyszczenie sprzętu; prace wykończeniowe; pomoc we wznoszeniu konstrukcji; kopanie dołów; przenoszenie sprzętów i narzędzi;czytanie rysunków technicznych; wylewanie stropów; montowanie różnych elementów;wykonywanie prac remontowych i rozbiórek.Możiwe wyjazdy na montaż na terenie kraju na ok. 3-4 dni (sporadycznie).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

podstawowa znajomość prac budowlanych (podstawa wiedza i umiejętności do pracy na stanowisku)

Miejsce pracy:

Nieznanice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie