Praca: Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/1034
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac budowlanych związanych ze wznoszeniem obiektów mostowych w tymm.in prac związanych z betonowaniem, zbrojeniem, pracami ciesielskimi, pracami porządkowymi (prace w Częstochowie inwestycja zlokalizowana przy ul. 1-Maja iKrakowskiej).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania inne:

wymagana gotowość do wykonywania pracy na wysokości powyżej 3 m oraz do pozyskania badań uprawniających do wykonywania tej pracy; min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w branży budowlanej; mile widziane minimum 2 lata doświadczenia w pracach związanych z budową dróg i/lub mostów

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie